Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Odstąpienie od umowy

Koupené zboží u nás snadno a levně vrátíte v každém InPost Paczkomatu

V našem obchodě si nemusíte dělat starosti s tím, že vybraná velikost nebude sedět nebo jiným způsobem nesplní vaše očekávání. Díky integraci našeho obchodu s levnými vráceními prostřednictvím InPost Paczkomat nakupujete bez stresu a obav, že vrácení zakoupeného zboží bude komplikované.

Podle platného zákona máte 14 dnů na odstoupení od smlouvy uzavřené na dálku bez uvedení důvodu. Pokud vám tedy zboží nevyhovuje, můžete jej vrátit do 14 dnů od data odstoupení od smlouvy. Všechna vrácení v našem obchodě jsou obsluhována velmi jednoduchým průvodcem vrácení, který vám umožní vrátit balíček prostřednictvím InPost Paczkomatu.

Vybrali jsme InPost jako našeho důvěryhodného partnera pro vrácení zásilek z následujících důvodů:

  • Jednoduché odeslání zboží do našeho obchodu - vyberete zboží k vrácení nebo reklamaci, vygenerujete a vytisknete štítek na balík, který odešlete v libovolném Paczkomatu v Polsku (je třeba pamatovat na to, že vygenerovaný štítek je platný po dobu 30 dnů);
  • Pohodlné umístění více než 4000 Paczkomatů po celé zemi, které stále přibývají;
  • Pohodlné a rychlé odeslání zboží bez front 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Díky naší spolupráci nemusíte čekat na kurýra. Stačí, když si automaticky vygenerované dokumenty vytisknete a například cestou do práce balíček necháte ve vybraném Paczkomatu.

Výhody, které získáte díky nástroji pro vrácení v našem obchodě.

Snadné

Přidání vrácení bylo zjednodušeno na šest jednoduchých kroků v průvodci vrácení. Průvodce pro vás automaticky vygeneruje štítek, který stačí pouze vytisknout. Díky tomu neztrácíte čas ručním vyplňováním žádných dokumentů!

Rychlé a bezproblémové

Díky automatizaci procesu šetříte čas a nervy, nemusíte nikam volat ani s nikým vyjednávat podmínky vrácení.

Pohodlné

Dokument pro vrácení spolu se štítky na balík vygenerujete v průvodci vrácení. Po přípravě balíčku nemusíte čekat na kurýra. Vezmete si jej s sebou cestou do práce nebo do školy a necháte jej v libovolném Paczkomatu.

Levné

Poplatek za vrácení je pouze 9,83 PLN, přičemž jej nemusíte platit v okamžiku přidání vrácení nebo generování štítku - bude odečten z částky, kterou vám vrátíme za zaslané zboží. Záleží nám na vaší plné spokojenosti.

Bezpečné

Všechny vrácené zásilky jsou pojištěny do hodnoty 200 PLN.

Proveďte vrácení ve 3 jednoduchých krocích!

V našem obchodě si nemusíte dělat starosti s tím, že vybraná velikost nebude sedět nebo jinak nesplní vaše očekávání. Díky integraci našeho obchodu s levnými vráceními prostřednictvím Paczkomatu nakupujete bez stresu a obav!

1 Vytiskněte formulář Vygenerujte dokument pro vrácení spolu s adresními štítky a poté je vytiskněte.
2 Pošlete balíček Vložte zabalené zboží spolu s dokumentem pro vrácení do krabice a dobře jej zalepte.
3 Vrácení peněz Peníze vám vrátíme do 14 dnů od obdržení vráceného zboží.

Podrobnosti o krocích vrácení:

  • Přihlaste se ke svému účtu a poté v panelu vrácení vyberte zboží, které byste chtěli vrátit;

  • V dalších krocích vyberte možnost vrácení kliknutím na „Využiji obchodní zásilky“ a výběrem způsobu, jak chcete získat vrácené peníze;

  • Vygenerujte dokument pro vrácení spolu s adresními štítky, poté jej vytiskněte a dokument pro vrácení nezapomeňte podepsat;

  • Vložte zabalené zboží spolu s dokumentem pro vrácení do krabice určené k odeslání a dobře jej zalepte. Můžete použít krabici, ve které jste obdrželi objednané zboží. Zajděte k libovolnému InPost Paczkomatu, kde balíček odešlete rychle a pohodlně, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Pamatujte, že velikost balíčku nesmí přesáhnout rozměry 41 X 38 X 64 cm a hmotnost 25 kg.

  • Vrácení peněz, ve formě zvolené v průvodci vrácení, provedeme do 14 dnů od data, kdy nás informujete o rozhodnutí odstoupit od smlouvy. Obvykle to však trvá kratší dobu. Můžeme zadržet vrácení platby, dokud neobdržíme zboží nebo dokud neposkytnete důkaz o jeho odeslání.

Výše uvedený postup není podmínkou pro využití zákonného práva na odstoupení od smlouvy a v žádném případě ho neomezuje.

```
pixel