Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

RAM X-Grip

RAM® X-Grip®

Pružinová kolébka RAM® X-Grip® se roztahuje a smršťuje, aby se dokonale přizpůsobila vašemu zařízení. Tento oblíbený držák na telefon* a tablet je vyroben z vysoce odolného kompozitu a nerezové oceli a je kompatibilní s celou řadou montážních základen RAM®. Kolébka RAM® X-Grip®, která je k dispozici pro telefony všech velikostí a tablety o velikosti od 7" do 12", zajistí vaše zařízení a zároveň je zcela funkční a přístupná. Bez ohledu na to, s jakou montážní základnou držák RAM® X-Grip® spojíte, technologie RAM® s kuličkou a zásuvkou umožňuje téměř neomezenou nastavitelnost.

Funkce

Rukojeť RAM® X-Grip® je vyrobena z vysoce odolných kompozitů a nerezové oceli a je vybavena pogumovanými úchyty pro pevné zajištění zařízení. Tento univerzální držák zařízení je kompatibilní s celou řadou ramen a montážních základen RAM®, takže si své oblíbené zařízení můžete vzít téměř kamkoli.

RAM® Tough-Charge™ s technologií X-Grip®

RAM® Tough-Charge™ s technologií X-Grip® je první patentovaná univerzální vodotěsná bezdrátová nabíjecí kolébka pro telefony na světě. Tato kolébka je navržena s pružinovou technologií RAM® X-Grip® a vyznačuje se známým designem "X", který se roztahuje a smršťuje, aby zajistil téměř jakýkoli telefon a zároveň využil výhod bezdrátového nabíjení telefonu kompatibilního s technologií Qi až do výkonu 10 W. Volitelná opěrná noha umožňuje nastavit telefon do ideální polohy a vyrovnat cívky bezdrátového nabíjení.

Držáky telefonů

Držák RAM® X-Grip® je vhodný pro telefony všech velikostí a udržuje zařízení v kolébce funkční. Díky kulovému systému RAM® umožňuje tento držák telefonu téměř neomezené nastavení, takže můžete dosáhnout dokonalého pozorovacího úhlu. Otočením knoflíku rychle přemístíte držák RAM® X-Grip® do jiného montážního místa.

Držáky na tablety

Úchyt RAM® X-Grip® pro tablety doplňuje konstrukci o další čtyři pogumované úchyty, díky nimž jsou zařízení o velikosti 7" až 12" bezpečná a přístupná. Systém RAM® s kuličkou a zásuvkou umožňuje téměř neomezenou nastavitelnost a také tlumí nárazy a vibrace, čímž pomáhá snižovat vibrace v nejextrémnějších prostředích.

Příslušenství

Pro venkovní použití, kde by nadměrný vítr a síla G mohly způsobit pohyb zařízení, se doporučuje použít poutko RAM® X-Grip®. Toto bezpečnostní poutko je vyrobeno z vysoce pevného elastomerového materiálu a dodává telefonům a tabletům do velikosti 8" bezpečnost a klid. K dispozici jsou také náhradní pogumované úchyty.

pixel