Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

GDS Tech for Apple

GDS® Tech™ pro Apple

Posuňte své zařízení Apple na vyšší úroveň s GDS® Tech™ a IntelliSkin®, prvním ekosystémem podnikové montáže svého druhu, který zajistí ochranu, připojení a nabíjení iPhonu nebo iPadu po celý pracovní den. Díky rychlejšímu nabíjení, vyšší spolehlivosti a ergonomickému příslušenství, které přináší vyšší produktivitu. Objevte všechny výhody přechodu na GDS® Tech™ pro Apple

Rychlé a pohodlné nabíjení

Díky vylepšení GDS® Tech™ a IntelliSkin® se zařízení po spárování s kompatibilními nabíječkami nabíjejí až o 30 % rychleji. Vestavěná technologie pogo pin umožňuje snadnou práci bez zbytečných kabelů - zařízení obalené technologií IntelliSkin® jednoduše připojte k nabíječce a nabíjejte.

Spolehlivé připojení, robustní ochrana

Každé pouzdro IntelliSkin® je vyrobeno tak, aby chránilo vaše zařízení pomocí měkké gumy pohlcující nárazy s vnitřním konektorem USB-C, který chrání vaše zařízení a jeho hlavní port. Konstrukce přeměňuje místo připojení na ploché dokovací kontakty pogo pad, které se snadno čistí.

Nabíjení přes více portů

Když se nepoužívá, můžete pomocí jediné víceportové dokovací stanice nabíjet až šest zařízení Apple s kryty IntelliSkin®. Alternativní možnost zahrnuje jednotlivé porty RJ45 pro přenos aktualizací prostřednictvím připojení k síti Ethernet.

Modulární instalace a příslušenství připravené k použití

Každá dokovací stanice se dodává s montážním vzorem se dvěma otvory, který umožňuje odemknout stovky montážních komponent RAM®, takže si držák můžete přizpůsobit svým potřebám a prostředí.

Další informace naleznete v katalozích

Nejste si jisti, kde začít? Projděte si katalog Apple, kde najdete ucelený přehled celé řady produktů RAM® a GDS® dostupných pro iPady a iPhony. Případně se ponořte do světa GDS® Tech™ a zjistěte, proč může standardizovaný montážní ekosystém s ohledem na budoucnost zlepšit výkonnost týmu a z dlouhodobého hlediska vám ušetřit peníze. Z katalogu GDS® se dozvíte vše o IntelliSkin®, Tough-Docks™, víceportovém nabíjení a dalších!

pixel