Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

GDS Uni-Conn

GDS® Uni-Conn™ Univerzální Dokovací Systém Snap-In

GDS® Uni-Conn™ je nejnovější inovace od společnosti RAM® Mounts, která využívá univerzální zaklapávací dokovací systém. Pro tuto revoluční dokovací stanici stačí pouze připojitelný adaptér s tlačítky a ochranné pouzdro IntelliSkin® - odpadají tak problémy s nákladnými upgrady zařízení. Když uvažujete o dalším upgradu zařízení, existuje skutečně jen jedna dokovací stanice, která je spojí všechny.

GDS® Uni-Conn™ pro zdravotnictví

Brzy si budete moci přizpůsobit barvu jakéhokoli zařízení GDS® Tech™ nebo IntelliSkin®, včetně doku GDS® Uni-Conn™. Přizpůsobte svou estetiku dokování čistému, profesionálnímu a sterilnímu prostředí díky nové, smetanově bílé produktové řadě.

GDS® Uni-Conn™ Podpora

Aby bylo možné dokovací stanici GDS® Uni-Conn™ úspěšně připojit, je zapotřebí tento univerzální tlačítkový adaptér. To je vše! K aktivaci tohoto dokovacího řešení pro budoucnost stačí jeden adaptér IntelliSkin a jeden adaptér tlačítek na každé zařízení.

Bezproblémové upgrady zařízení pro budoucnost

Každý kryt IntelliSkin® je navržen tak, aby byl vyrovnávací bod ve stejné výšce a bylo možné jej připojit k jedné univerzální dokovací stanici. Až přijde čas na modernizaci zařízení ve vašem vozovém parku, postačí vám nový kryt IntelliSkin®.

Spolehlivé Připojení, Odolná Ochrana

Systém IntelliSkin® a GDS® Tech™ je navržen tak, aby chránil nejen zařízení, ale i port zařízení tím, že přemění místo připojení na odolné kontakty pogo pin. Již žádné zapojování a odpojování, nečistoty, poškození nebo nečistoty přerušující připojení zařízení.

pixel