Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Push-To-Talk Solutions

Řešení Push-To-Talk

Představujeme první řešení Push-To-Talk (PTT) přes USB Type-C na světě, které vzniklo ve spolupráci společností RAM® Mounts a Klein Electronics, Inc. Vyzkoušejte si bezproblémové a spolehlivé spojení v terénu s tímto robustním řešením na klíč. Další informace o zařízení Samsung TabActive4 Pro, dálkovém reproduktorovém mikrofonu (RSM) Klein Valor a držáku do vozidla GDS® Tough-Dock™.

Mikrofon Klein Electronics Valor

Spolehlivá komunikace je v terénu životně důležitá, proto je mikrofon Valor Remote Speaker Microphone (RSM) od společnosti Klein Electronics vyroben pro robustní vojenské použití s pryžovým povrchem a tvarovanými hranami pro bezpečné uchopení. Překračují průmyslové standardy a mohou se pochlubit nejdelším a nejjednodušším záručním programem.

Samsung Tab Active4 Pro

Základem řešení Push-To-Talk je váš tablet. Proto je toto řešení na klíč vybaveno tabletem Samsung Tab Active4 - prvotřídním podnikovým řešením pro pracovníky na cestách. Díky rychlému a spolehlivému připojení 5G, baterii s dlouhou výdrží a odolné konstrukci bude váš vozový park s tímto tabletem jako svým kopilotem snadno vzkvétat.

IntelliSkin® s technologií GDS® Tech™ pro Tab Active4 Pro

Odolné mobilní pracovní stanice splňují požadavky na standardizované dokování a nabíjení. Technologie IntelliSkin® a GDS® Technology™ vytvářejí řešení připravené pro podnikové použití tabletu Samsung Galaxy Tab Active4 Pro. Pogo kolíky IntelliSkin® jsou speciálně navrženy tak, aby byla zajištěna kompatibilita v celém ekosystému GDS® Ecosystem™ - včetně adaptérů, dokovacích stanic, nabíječek, klávesnic, monitorů, reproduktorů a dalších zařízení. Spolehněte se na technologii pogo pin, která chrání porty zařízení před neustálým připojováním a odpojováním.

GDS® Tough-Dock™

Je navržen tak, aby podporoval tablet Samsung Tab Active4 Pro v pouzdře IntelliSkin®, a posuňte tak svůj vozový park na vyšší úroveň. Tento odolný exoskeleton je vybaven bezpečným montážním bodem, možností vložení a vyjmutí zařízení jednou rukou a kompatibilitou s naším příslušenstvím pro regulaci teploty v extrémnějších prostředích. Vyzkoušejte výhody ekosystému GDS® Ecosystem™, včetně rychlého nabíjení prostřednictvím konektoru USB typu C a podpory dvou periferních zařízení prostřednictvím pigtailového konektoru USB typu A a USB typu C, takže můžete připojit mikrofon Klein Valor a sekundární periferní zařízení podle vlastního výběru.

pixel