Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Samsung XCover6 Pro

XCover6 Pro

Nejnovější odolný smartphone společnosti Samsung je nyní k dispozici s dokovacími a nabíjecími stanicemi RAM®Mounts pro Galaxy XCover6 Pro. Ať už jste na cestách, nebo v kanceláři, toto napájecí příslušenství je nezbytné pro udržení nabitého a připojeného zařízení XCover6 Pro. Chraňte svou investici a zefektivněte svůj pracovní postup s tímto příslušenstvím pro XCover6 Pro.

RAM® Skin™ pro Samsung XCover6 Pro

Tato kůže RAM® Skin™ je navržena speciálně pro Samsung XCover6 Pro a poskytuje ochranu proti pádu na vojenské úrovni MIL-STD-810G. Kůže RAM® Skin™ je ideální pro odolné použití v různých aplikacích, obsahuje volitelnou sponu na opasek a je kompatibilní s ramenním popruhem GDS®. Kromě toho je tento skin kompatibilní s dokovací stanicí RAM® EZ-Roll'r™ Powered Dock a 6portovou nabíjecí stanicí RAM®.

Zápěstní řemínek GDS® pro XCover6 Pro

Seznamte se s nejnovějším příslušenstvím určeným pro Samsung XCover6 Pro, které je zabaleno do Intelliskin® nebo RAM® Skin™. Řemínek na zápěstí GDS® je nastavitelný tak, aby padl do každé ruky, je k dispozici v magnetické nebo nemagnetické verzi a je jedinečně navržen tak, aby poskytoval pohodlné uchopení a zároveň poskytoval dodatečnou ochranu proti pádu zařízení

Dokovací stanice RAM® EZ-Roll'r™ Powered Docks pro XCover6 Pro

Tyto dokovací stanice RAM® EZ-Roll'r™ jsou navrženy speciálně pro Samsung Galaxy XCover6 Pro a nabízejí řešení pro dokování ve vozidle. Každá dokovací stanice, která je k dispozici pro model XCover6 Pro bez pouzdra nebo pro model XCover6 Pro s originálním ochranným pouzdrem, je vybavena integrovaným nabíjením pogo pin pro efektivní dokování a zároveň chrání porty smartphonu. Spárujte s různými komponenty RAM® Mounts a vytvořte si držák na míru podle prostředí a typu vozidla.

IntelliSkin® s technologií GDS® Tech™ pro XCover6 Pro

Společnost RAM® Mounts, plně integrovaná s ekosystémem GDS® Ecosystem™, vyvinula řešení na klíč pro Samsung Galaxy XCover6 Pro s využitím technologií IntelliSkin® a GDS® Technology™. Ať už jste na cestách, nebo ve skladu, společnost RAM® nabízí montážní řešení typu plug and play pro váš vozový park.

6portová nabíjecí stanice RAM® pro XCover6 Pro

Ať už jste v místě prodeje, ve skladu nebo ve výrobní společnosti, držáky RAM® poskytují řešení hromadného nabíjení pro Samsung Galaxy XCover6 Pro, ať už jsou zařízení v ochranném pouzdře OEM, RAM® Skin™ nebo IntelliSkin®. Do těchto víceportových nabíjecích stanic můžete bezpečně přes noc ukotvit až šest zařízení XCover6 Pro, aby byla druhý den připravena k provozu.

pixel