Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Přístupnost

Přístupnost

Společnost RAM® Mounts nabízí celou řadu montážních řešení pro invalidní vozíky a zařízení. Tyto držáky využívají inovativní konstrukci RAM® s kuličkou a zásuvkou, zajišťují bezpečné uchycení zařízení a jsou kompatibilní s mnoha základnami, jako jsou upínací a kolejnicové varianty. Níže si můžete prohlédnout celou řadu držáků pro bezbariérový přístup RAM®.

Držáky loketní opěrky

Připojte téměř jakýkoli telefon pomocí kolejnicové základny RAM® pro invalidní vozíky k systému kolejnic pro opěrky rukou na vašem invalidním vozíku. Pomocí systému RAM® s dvojitou koulí a zásuvkou připojte snadno nastavitelné rameno s dvojitou zásuvkou a kompatibilní držák telefonu. Oblíbené univerzální držáky, jako je RAM® X-Grip®, umožňují bezpečně upevnit téměř jakýkoli telefon bez ohledu na velikost zařízení nebo na to, zda je v pouzdře.

Upevnění kolejnic sedadla

Většina kolejnicových systémů sedadla je kompatibilní s kolejnicovou základnou invalidního vozíku RAM®, což umožňuje připojit různá kompatibilní ramena s dvojitou zásuvkou RAM® a držáky zařízení. Vyberte si hotovou sadu nebo si vyberte z široké škály komponent a vytvořte si vlastní montážní řešení pro svůj telefon nebo tablet.

Držáky kolejnic pro nohy

Využijte základny pro kolejnice, jako je RAM® Tough-Claw™ - spolu s prodloužením flex tyčí - a vytvořte přizpůsobitelné řešení montáže pro téměř jakýkoli invalidní vozík. Připevněním základny RAM® Tough-Claw™ k jedné z kolejnic nohou invalidního vozíku můžete využít snadno nastavitelná ramena RAM® s dvojitou zásuvkou a oblíbené držáky tabletů, jako je univerzální RAM® X-Grip®.

Program Adaptive Strider

Společnost Strider vytvořila program Adaptive Strider ve spolupráci se společností RAM® Mounts, jehož cílem je zpřístupnit jízdu na kole dětem v jakémkoli věku a s jakoukoli výškou a odlišnostmi končetin. Jejich poslání vyrábět kola pro všechny děti ožívá díky těmto kolům vyrobeným na míru každému dítěti.

pixel