Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Samsung Galaxy Tab Active5

Samsung Galaxy Tab Active5

Představujeme nové dokovací stanice pro tablet Samsung Galaxy Tab Active5 od společností RAM® Mounts a GDS® Tech™. Nakonfigurujte si dokovací stanici RAM® nebo využijte mimořádně odolný a spolehlivý systém IntelliSkin® pro drsnější prostředí.

Dokovací stanice RAM® Powered Docks

Tyto dokovací stanice pro vozidla s napájením tabletu Samsung Galaxy Tab Active5 využívají nabíjení pomocí pogo pinů s konfigurovatelnými možnostmi konektorů, včetně podpory pouze napájení, napájení + periferních zařízení USB-A, možností uzamčení a dalších. Všechny držáky se pohodlně připojují k systému RAM® Mount s dvojitou koulí a zásuvkou pro širokou škálu přizpůsobitelných možností montáže.

Nízkoprofilové doky RAM® s napájením

Naše nízkoprofilové dokovací stanice mají stejný design jako současné nabídky RAM® pro Tab Active5, pouze jsou tenčí, mají hloubku 2,28" a kovovou výztužnou desku, takže zabírají méně místa.

Systém IntelliSkin® pro Tab Active5

Systém IntelliSkin® je mimořádně odolné a spolehlivé dokovací řešení vytvořené pro dlouhou životnost připojení. Díky pouzdru chráněnému proti pádu vojenské třídy a vestavěnému konektoru USB-C chrání IntelliSkin® nejdůležitější část zařízení - port USB typu C. Tento vestavěný konektor převádí USB-C na ploché kontakty pogo pad na vnější straně pouzdra IntelliSkin®, které se snadno čistí a chrání port USB-C před nečistotami a úlomky. Spárujte s širokou škálou dokovacích stanic GDS® Docks™ pro plné zprovoznění zařízení.

Stacionární nabíjecí stanice

Tato 6portová stolní dokovací stanice RAM® byla navržena speciálně pro současné nabíjení až šesti tabletů Samsung Galaxy Tab Active5, Tab Active3 nebo Tab Active4 Pro. Tyto stolní dokovací stanice snižují množství nabíjecích kabelů potřebných k nabíjení každého zařízení tím, že konsolidují napájení prostřednictvím jednoho kabelu a poskytují každému tabletu Samsung vlastní nabíjecí prostor, čímž snižují nepořádek.

pixel