Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

tab active 4 pro

Tab Active4 Pro

Nejnovější odolný tablet typu „vše v jednom“ od společnosti Samsung je nyní k dispozici s dokovacími stanicemi a nabíjecími stanicemi RAM® Mounts pro Galaxy Tab Active4 Pro. Vylepšete svůj pracovní postup ve skladu pomocí vyměnitelných doků a držáků, které vám pomohou zvýšit efektivitu. Ať už jste ve skladu nebo v terénu, pracovníci po celém světě uznávají držáky RAM® spárované se společností Samsung jako standard pro mobilitu.

RAM® mobilní doky pro Tab Active4 Pro

Mobilní doky RAM® EZ-Roll'r™ jsou navrženy speciálně pro Samsung Galaxy Tab Active Pro. Nabízejí bezproblémové řešení do vozidla, kompatibilní s OEM pouzdrem a odolným RAM® Skin™. Tyto doky jsou k dispozici v různých konfiguracích včetně zamykání na klíč, napájení a synchronizace dat s podporou dalších zařízení. Každý z těchto doků je vybaven integrovanými možnostmi nabíjení pogo pinem a zároveň nabízí ochranu proti opotřebení portů tabletu. Spárujte s tisíci různých komponent RAM® pro vlastní montáž na základě vašich potřeb.

Obal IntelliSkin® s GDS® technologií pro Tab Active4 Pro

Odolné mobilní pracovní stanice splňují standardizované dokování a nabíjení. Obal IntelliSkin® s GDS® technologií nabízí podniková řešení pro Samsung Galaxy Tab Active4 Pro. Ať už jste na cestách nebo ve skladu, RAM® nabízí  montážní řešení pro váš vozový park.

Ergonomické příslušenství pro Tab Active4 Pro

RAM navrhuje ergonomické příslušenství pro Tab Active4 Pro včetně tvarově odolného pouzdra RAM® Skin™ a GDS® Hand-Stand™ ramenního popruhu a stojánku. Proč se tahat s drahými zařízeními, když můžete chránit svou investici a zároveň si zachovat pracovní prostředí bez frustrace s příslušenstvím GDS® Ergo™ pro Tab Active4 Pro.

Podpora napajení bez baterie

Pouzdro RAM® Tough-Case™ s USB Type-C pro Samsung Galaxy Tab Active4 Pro je nové řešení vytvořené pro připojení zařízení přímo do vašeho vozidla. To vám umožní vytvořit montážní řešení kolem nové funkce „No Battery Mode“ Tab Active4 Pro. Tato funkce umožňuje vyjmout baterii tabletu nebo ji úplně obejít, a přitom zachovat napájení Tab Active4 Pro, pokud je připojen ke zdroji napájení pomocí připojení USB Type-C.

pixel