Popup Example
pixel
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

IntelliSkin Thin-Case

IntelliSkin® Thin-Case™

IntelliSkin® Thin-Case™ je nový styl osvědčeného IntelliSkin®. Tento obal je nízkoprofilové, dvoudílné pouzdro s dvěma jedinečnými způsoby připojení, standardním konektorem Distinctive D Shape™ pogo pad nebo novým zadním konektorem Pogo Pad, integrovaným do adaptéru GDS® Uni-Conn™. Zjistěte více o jedinečných funkcích IntelliSkin® Thin-Case™ níže a zjistěte, zda je to správné řešení pro vaše podnikání.

Dvoudílné zařízení pro uzavření

IntelliSkin® Thin-Case™ obsahuje dvoudílný mechanismus uzavření, což jej činí bezpečnějším než standardní IntelliSkin® Next Gen. Robustní polykarbonátový obal chrání vaše zařízení před každodenním opotřebením, zatímco úplné uzavření ztěžuje neoprávněným uživatelům přístup k tabletu, což poskytuje další klid v duši pro tablety namontované v prostředích s vysokým provozem.

Štíhlý, nízkoprofilový design

IntelliSkin® Thin-Case™ je pojmenován díky svému štíhlému, nízkoprofilovému designu. Díky dvoudílnému uzávěru jsme schopni vyrobit celý obal z vysokoodolného polykarbonátu s hladkým povrchem a odstranit větší gumové nárazníky na rozích našeho standardního IntelliSkin® Next Gen. Tento elegantní design usnadňuje otírání a dezinfekci zařízení a jeho obalu v rychlých prostředích.

Spolehlivé připojení, odolná ochrana

Systém IntelliSkin® a GDS® Tech™ je navržen tak, aby nejen chránil zařízení, ale také chránil port zařízení tím, že přemění bod připojení na odolné pogo pin kontakty. Žádné další zapojování a odpojování, špína, poškození nebo nečistoty nepřeruší připojení vašeho zařízení.

IntelliSkin® Thin-Case™ se zadními Pogo pady

Kolekce IntelliSkin® Thin-Case™ obsahuje nový, jedinečný typ napájení. Až dosud byl IntelliSkin® známý svým konektorem Distinctive D Shape™ umístěným na spodní straně obalu. Nový IntelliSkin® Thin-Case™ se zadními Pogo pady obsahuje napájený adaptér Uni-Conn™ s 29 pogo pady. Tento bod připojení bude nabíjet a připojovat tablet k periferním zařízením, když je umístěn v řešení GDS® Uni-Conn™, které obsahuje pogo piny v bodě připojení Uni-Conn™.

GDS® Uni-Conn™ pro zdravotnictví

Brzy budete moci přizpůsobit barvu svého IntelliSkin® Thin-Case™. Přizpůsobte estetiku svého dokovacího řešení čistému, profesionálnímu a sterilnímu prostředí s novou řadou světle šedých produktů.