Popup Example
pixel
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Zebra Workstation Connect s technologií GDS® Technology™

Zebra Workstation Connect s technologií GDS® Technology™

V dnešním rychle se měnícím světě doručování na poslední míli, skladování a terénní práce není mobilita zařízení a bezproblémové připojení jen pohodlí, ale nutnost pro podniky a jejich pracovní síly. Proto RAM® Mounts spolupracuje s Zebra Technologies již 10 let, aby neustále inovovala nová řešení, která zvyšují produktivitu a efektivitu pracovníků a přinášejí vynikající návratnost investic. 


Software Zebra Workstation Connect přeměňuje jakékoli mobilní počítače a tablety Zebra na pracovní stanice a POS stanice poháněné systémem Android, čímž ztrojnásobuje funkčnost zařízení a vaši investici.

Co je Zebra Workstation Connect?

Zebra Workstation Connect je softwarová platforma, která vám umožňuje bezproblémově připojit mobilní zařízení k pracovním stanicím, čímž se eliminuje náklady a nepořádek spojený s tradičními počítači. Připojením ručního počítače nebo tabletu k připravené pracovní stanici umožňuje Zebra Workstation Connect uživatelům okamžitě přistupovat k aplikacím na větší obrazovce, zatímco platforma zrcadlí programy a umožňuje jim přístup k souborům z jejich zařízení. 


Zebra Workstation Connect je software, který lze spustit na následujících zařízeních Zebra: TC5x a TC7x ruční počítače spolu s ET5x tabletem.


Zjistěte více o Zebra Workstation Connect

Jak RAM® Mounts podporuje Zebra Workstation Connect?

RAM® Mounts podporuje Zebra Workstation Connect výrobou GDS® hubů, stolních doků a vozidlových doků, které umožňují softwarové platformě fungovat v terénu i v kanceláři. S řadou napájených dokovacích možností pro ruční zařízení a tablety Zebra lze pracovní stanice přizpůsobit potřebám jakéhokoli podniku.


Mobilní zařízení se používají jako prodloužení vašeho pracovního postupu. Pracovní soubory lze vytvořit nebo uložit v terénu a poté dokončit, když jste zpět ve své mobilní kanceláři. Pro vaše zařízení Zebra RAM® nabízí variantní napájené a nenapájené GDS Docks. GDS® Docks mají integrované pogo piny, které se zarovnávají s pogo pady zařízení zabaleného v IntelliSkin pro nepřetržité nabíjení a možnosti synchronizace dat.


Workstation Connect je umožněn zařízením Zebra a GDS® kompatibilním hubem, který převádí výstup na HDMI pro externí monitor. 

Zebra ET5x umístěný v GDS Docku a přenášející obraz na externí monitor prostřednictvím Zebra Workstation Connect

Ideální řešení pro mobilní pracovní stanici Workstation Connect

RAM® Mounts samozřejmě nabízí ideální řešení pro mobilní pracovní stanice ve vozidlech. Sestává se z plného 13,3" dotykového monitoru, klávesnice, dokovací stanice, základny vozidla a vhodných kabelů, GDS® Ekosystém je dokonalým základem pro okamžitou mobilní pracovní stanici. RAM® No-Drill základna vozidla je naším osvědčeným řešením, schopným zvládnout nejnáročnější prostředí bez viklání zařízení nebo ohrožení jejich bezpečnosti. Prozkoumejte komponenty, které byly součástí uvedeného řešení vlevo:


RAM® No-Drill Univerzální základna vozidla

RAM® 8” Horní sloupek a dvojité kulové montážní zařízení 75x75mm VESA

GDS® View 13,3" dotykový monitor

GDS® Klávesnice s dotykovým panelem

GDS® Napájený dok pro Zebra TC2x & TC5x

Muž používající své zařízení Zebra TC5x ve své mobilní pracovní stanici

Naštěstí jsou RAM® Mounts vysoce nastavitelné a modulární, takže můžete vyměnit monitor za držák tabletu nebo nahradit klávesnici držákem na tiskárnu. Ať už jde o cokoli, RAM® Mounts jsou vždy přizpůsobitelné vašim potřebám.