Popup Example
pixel
Uložit do nákupního seznamu
Vytvoření nového nákupního seznamu

Společnost RAM® Mounts vyvinula první sběrnici CAN na světě, která ukládá data RAW z nákladních vozidel přímo do tabletu

Společnost RAM® Mounts vyvinula první sběrnici CAN na světě, která ukládá data RAW z nákladních vozidel přímo do tabletu

RAM® Mounts, přední poskytovatel robustních montážních systémů, s hrdostí oznamuje uvedení patentovaného RAM® Mounts GDS® CAN Bus, prvního průmyslového CAN Bus svazku, který poskytuje jak napájení, tak RAW data nákladního vozu přímo do zařízení. Toto inovativní řešení umožňuje uživatelům obejít potřebu zprostředkujících telematických jednotek a předplatitelských služeb a využívat software třetích stran nebo vyvíjet vlastní aplikace, což poskytuje bezkonkurenční flexibilitu a kontrolu nad údaji o vozidle.


Pokud nejste obeznámeni s technologií Controller Area Network (CAN Bus) a chcete získat základní znalosti, můžete se zde dozvědět více o původu a výhodách CAN Bus.


Jak funguje GDS® CAN Bus


Na rozdíl od tradičních systémů CAN Bus, které se spoléhají na model založený na předplatném, patentovaný svazek GDS® CAN Bus nabízí zjednodušenou a nákladově efektivní alternativu. Tradiční systémy CAN Bus zahrnují složitý proces, kdy jsou RAW data nákladního vozu odesílána do telematické jednotky, přenášena na webový server prostřednictvím mobilní sítě a následně předána do uživatelského rozhraní nákladního vozu. To nejen zahrnuje průběžné poplatky za předplatné, ale také zavádí potenciální zpoždění a problémy s integritou dat.


Patentovaný svazek GDS® CAN Bus zjednodušuje načítání dat a zvyšuje pohodlí řidiče:

Přímé ukládání dat: Zachycuje RAW data nákladního vozu a ukládá je přímo na tablet, což zajišťuje okamžitý přístup a kontrolu.

Kompatibilita s otevřeným softwarem: Umožňuje firmám vybrat si preferovaný software třetích stran nebo vyvinout vlastní aplikace, což podporuje inovace a přizpůsobení.

Nákladová efektivita: Poskytuje možnost odhlásit se z předplatitelských služeb, aby se snížily dlouhodobé náklady a zjednodušila správa dat.

Integrované napájení: Namísto toho, aby nutily řidiče vybírat mezi napájením a daty, patentovaný svazek GDS® CAN Bus poskytuje napájení spolu s přenosem dat prostřednictvím USB-C připojení.

Patentovaný svazek GDS® CAN Bus od RAM® Mount se bezproblémově integruje s dokovacími stanicemi GDS® Vehicle Dock, což zajišťuje bezpečnou a spolehlivou instalaci v jakémkoli prostředí vozidla. Je také k dispozici ve dvou jedinečných konfiguracích, aby vyhovoval potřebám různých typů vozidel: konektor FMS a 9-pinový konektor. Tyto možnosti zajišťují kompatibilitu s širokou škálou nákladních vozů, což umožňuje firmám vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje specifickým požadavkům jejich vozidla. S tímto novým produktem GDS® Technology™ nadále nastavuje standardy inovací v průmyslu, poskytuje robustní a flexibilní řešení, která splňují měnící se požadavky moderní dopravy.


Pro více informací o patentovaném svazku GDS® CAN Bus a prozkoumání celého ekosystému GDS®, navštivte www.rammount.com/pages/gds-tech.


GDS® CAN Bus od RAM® Mount je patentován. Pro zobrazení všech patentů a ochranných známek navštivte www.rammount.com/IP.

Dozvědět se více o GDS® CAN Bus

GDS® CAN Bus s FMS konektorem

GDS® CAN Bus s 9-pinovým konektorem